GamesLife Style

Zirytowana, ale niezrażona, krótkotrwała pamięć Peguli popchnie ją do przodu

NOWY JORK — Jeśli jest coś, co można powiedzieć o Jessice Peguli , to to, że nie unosi się za bardzo i nie unosi się za bardzo. Ten zrównoważony temperament jest tym, co napędza jej częstą umiejętność nie tylko wprawiania w zakłopotanie najlepszych na świecie, ale także szybkiego otrząsania się po rozczarowaniach.

Jestem po prostu zły, że przegrałem właśnie teraz” – powiedział Pegula reporterom.

„Wszyscy mówią: ‘Gratulacje, niesamowity turniej’. A ja na to: ‘E, nieważne’” – powiedziała ze śmiechem.

Pegula walczyła w obu setach, aby utrzymać wynik w równowadze. Złamała Sabalenkę, gdy serwowała w pierwszym secie przy stanie 5-4 i odrobiła stratę 3-0 w drugim secie. Pegula serwowała, aby doprowadzić mecz do trzeciego seta przy stanie 5-4, ale Sabalenka zebrała siły, aby wygrać ostatnie trzy gemy meczu.